in

Krenule su prijave za novu sezonu!

Počinju prijave za novu sezonu malonogometne lige ZaGajbu, najpopularnije malonogometne lige u Zagrebu.

U ligi se prošle godine natjecalo 17 momčadi. Prvenstvo i Superkup osvojili su Gorenc Transporti, dok je ekipa Keraterm centroplinomont osvojila kup.

Iduće sezone će biti ograničen broj momčadi, a prednost u prijavi će imati 17 ekipa koje su već nastupile u ligi. Sve ostale ekipe koje se prijave moći će ući u ligu do finalnog broja koji će odrediti organizatori.

One ekipe koje se prije prijave, imat će prednost. Isto tako, prijave na ligu nisu obavezne, tj. do kraja prijava za ligu možete otkazati svoj nastup. Superkup će se igrati 25.9., kada će biti i izvlačenje, dok će se prvo kolo igrati 2.10.

Nagradni fond ostaje isti, prva će momčad osvojiti 10.000 kuna, dok će drugoplasirana i trećeplasirana momčad isto tako dobiti novčane nagrade u iznosima od 3.000 kuna i 1.000 kuna.