in ,

Keraterm centroplinomont osvojio kup ZaGajbu!

Sve promjene u kupu možete pratiti uživo putem naše web stranice u nastavku. Osvježite stranicu kako biste vidjeli najnovije promjene.

• Utakmica starta u 20:15
  • Utakmica je počela! Momci iz 1X2 odmah su pogodili stativu.
  • GOOOOOL! Keraterm vodi 1:0, a gol je postigao Petar Cebin u 8. minuti utakmice.
  • Keraterm stvara prilike, ali ne može zabiti drugi pogodak. 1X2 se pokušava vratiti.
  • Poluvrijeme, Keraterm vodi 1:0.
  • 1X2 kreće jače u drugo poluvrijeme.
  • Velika šansa za Keraterm, lopta je išla po liniji… ali nije ušla u gol.
  • GOOOOOOL! Keraterm vodio 2:0, gol je zabio Rhadi Mouchine.
  • GOOOOL! 1X2 se vraća u utakmicu 6 minuta prije kraja, pogodio je Filip Zlački.
  • GOOOOOL! Keraterm se odmah vraća na +2, gol je zabio Ivan Lečki.
  • GOOOOOL! Keraterm vodi 4:1, zabio je Anel Mašić
  • GOOOOL! Keraterm pogađa i za 5:1, zabio je Brletić.

Počinje polufinale

1X2 – No Name 3:3

• Utakmica počinje uskoro.
  • No Name je poveo rezultatom 1:0, pogodio je odmah u prvoj minuti Mateo Piljan i time iznenadio ekipu 1X2
  • GOOOOOL! Izjednačio je 1X2 na 1:1, gol je postigao Mislav Rendulić
  • No Name je pogodio stativu, bili su jako blizu novom vodstvu. I odmah minutu nakon toga, još jedna stativa.
  • Velika prilika za 1X2, ali lopta odlazi pokraj gola
  • Minutu prije kraja, odličan udarac iz slobodnjaka ima No Name, ali vratar 1X2 odlično brani.
  • GOOOOL! 10 sekundi prije kraja preokreće rezultat, dalekometnim udarcem pogađa Toni Šoša
  • Poluvrijeme je.
  • GOOOOL! Odmah na početku drugog poluvremena za 1X2 pogađa ponovno Toni Šoša za visokih 3:1
  • No Name pogađa 2 stative i prečku u razmaku od pola minute.
  • GOOOOOL! No Name smanjuje na 3:2, još je 9 minuta prije kraja. Pogodak je postigao Marko Andreis.
  • Opasno prijeti No Name, ali nikako ne mogu doći do izjednačenja.
  • GOOOOL! No Name pogađa za 3:3, 4 minute prije kraja utakmice! Antonio Šupraha našao se sam na drugoj stativi.
  • GOTOVO. Pucat će se penali za finale.

Keraterm centroplinomont – Kostanjevec dimovodni sustavi 3:0

• Utakmica je počela
  • Odlična prilika Keraterm centroplinomonta iz auta, ali nisu uspjeli zabiti.
  • Kostanjevec se orjentirao na obranu u prvih 6 minuta utakmice.
  • Keraterm napada, ali Kostanjevec se uspješno brani, ostalo je još 6 minuta do kraja poluvremena.
  • 2 minute prije kraja i dalje nema promjena
  • GOOOOOL!!!! Petar Cebin dovodi Keraterm u vodstvo minutu prije kraja poluvremena.
  • Poluvrijeme. Keraterm vodi 1:0.
  • U prvih 5 minuta prvog poluvremena nema promjena, Keraterm i dalje vodi.
  • Keraterm je imao nekoliko prilika, ali još nisu uspjeli pogoditi za povečanje vodstva. Momci u Kostanjevcu pružaju sjajan otpor.
  • GOOOOOOL!!! Keraterm je zabio za 2:0 3 minute prije kraja, zabio je Rhadi Mouchine.
  • GOOOOOOL!!! Keraterm vodi 3:0, pola minute prije kraja zabio je Dominik Brletić.

Počinje četvrtfinale.

1X2 – Native Teams 6:1

• Počela je utakmica
  • 1X2 kreće jako i napadački, ali u prvih pet minuta nema promjene rezultata
  • GOOOOOL! 1X2 je poveo rezultatom 1:0, Marko Lozić bio je precizan za vodstvo crvenih
  • GOOOOOL! Odličan udarac s 10ak metara i Native Teams dolazi do izjednačenja preko Sergeja Anđelkovića
  • GOOOOOOL! 30 sekundi prije kraja poluvremena, 1X2 dolazi do vodstva od 2:1 preko Mislava Rendulića.
  • GOOOOL! 3:1 vodi ekipa 1X2, pogodak je postigao Luka Bukvić.
  • GOOOOOL! 4:1 vodi ekipa 1X2, strijelac je Mislav Rendulić.
  • GOOOOOL! 5:1 za 1X2 četiri minute prije kraja utakmice, Mislav Rendulić odlično je raspoložen i čini se da vodi svoju ekipu u polufinale!
  • GOOOOOOOL! 6:1 vodi 1X2, Toni Šoša zabija za još veće vodstvo.

• Poluvrijeme, rezultat je 1:1
  • No Name napada i pokušava doći do pogotka, a Quehemberger čeka svoje prilike iz kontri.
  • No Name igra bolje, ali Quehenberger je pogodio prečku.
  • GOOOOOL! No Name dolazi do vodstva… Mateo Piljan svojim drugim pogotkom dovodi crne u vodstvo.
  • GOOOOOL! No Name je napokon počeo zabijati, Ivan Martinović je zabio za 3:1!
  • GOOOOL! Za 4:1 zabija ponovno Ivan Martinović.
  • GOOOOL! Još jedan pogodak u mreži Quehenbergera, Marko Skorić za visokih 5:1.

KPMG – Kostanjevec dimovodni sustavi 1:4

• Utakmica je krenula.
  • Igra se 8. minuta utakmice, nema previše akcija ni na jednoj strani.
  • GOOOOOL! Odbitak jednog udarca KPMG-a završio je u golu Kostanjevec dimovodnih sustava. Autogol je zabio Petar Sajko.
  • Poluvrijeme, rezultat je 1:0
  • Počelo je drugo poluvrijeme.
  • Bolje je krenula ekipa Kostanjevec dimovodnih sustava, ali za sada ne pronalaze put do gola KPMG-a.
  • Odlična prilika KPMG-a, ali vratar Kostanjevca odlično je obranio.
  • GOOOL! Kostanjevec dimovodni sustavi došli su do iznenađenja, Petar Blažević je zabio za 1:1.
  • GOOOOL! Kostanjevec dimovodni sustavi preokreću rezultat dalekometnim udarcem Petra Blaževića.
  • GOOOOOL! Kostenjevec vodi 3:1, gol je zabio Dino Sajko.
  • GOOOOL! Vratar Kostanjevec dimovodnih sustava, Andrija Vidak zabija za 4:1,

Metropolis bar – Keraterm centroplinomont 3:5

• Krenula je utakmica koju će mnogi okarakterizirati kao finale prije finala!
  • Odlična i otvorena utakmica s mnoštvom prilika, a trenutno je bolja ekipa Keraterma
  • Udarac s 10-ak metara uputio je Irk Žeželj Vidoša, ali udarac je obranio igrač na vratima Keraterma. Probudio se Metropolis bar.
  • GOOOOL! Vodi Keraterm centroplinomont, zabili su iz jedne uigrane akcije iz prekida, a pogodio je Ivan Lekić
  • Metropolis bar je pojačao ritam, Kristijan Pećina je bio sam pred golom, ali nije pogodio.
  • Kakva prilika Alberta Sinanija, stigao je loptu uz aut i puknuo prije nego je vratar Keraterma stigao do nje… al lopta je krzala vanjski dio stative.
  • Poluvrijeme! Keraterm vodi 1:0.
  • GOOOOL! Odma na početku drugo poluvremena, Kerater udvostručava svoje vodstvo na 2:0. Gol je postigao Dominik Brletić.
  • GOOOOL! Nakon napada Metropolis bara, kontru je istrčao Dominik Brletić i pogodio uz stativu za 3:0 Keraterma!
  • GOOOOL! Dino Štrelov smanjio je rezultat na 3:1
  • Omdah slijede dvije odlične šanse Metropolis bara.
  • Crveni karton dobio je Mišel Kulić Mravak, vratar Metropolis bara.
  • GOOOOL! Za 4:1 vodstvo Keraterma zabio je Antonio Krajinović.
  • GOOOOL! Dino Štrelov zabija za 4:2, ostalo je još 4 minute do kraja.
  • GOOOOL! Odmah u sljedećem napadu Keraterm zabija za 5:2 Antonio Krajinović.
  • GOOOL! Sa zvukom sirene, Dino Štrelov zabija za 5:3!

1X2 – Sateliti favoriti 2:1

• Utakmica je počela u 14:30.
  • Odličnu priliku na samom početku imala je iz kontre ekipa Sateliti favoriti, ali lopta je otišla pokraj gola.
  • Igra se čvrsta utakmica na obje strane, ali nema velikih prilika.
  • GOOOOL! 1X2 su zabili za vodstvo 1:0, iz okreta je zabio Domagoj Kerepčić!
  • GOOOOL! Sateliti favoriti sa zvukom sirene izjednačuju na 1:1, pogodak je postigao Mato Tomić.
  • Počelo je drugo poluvrijeme, 1X2 pokušava pritisnuti i zabiti rani gol.
  • GOOOOOL! 2:1 vodi ekipa 1X2, pritisak se isplatio, a Filip Zlački pogađa za novo vodstvo crvenih.
  • 1X2 i dalje nastavlja napadati, imali su nekoliko odličnih šansi, ali se rezultat ne mijenja. Jedna od šansi bila je i stativa.
  • Još jedna stativa, u ovom trenutku Sateliti favoriti imaju puno sreće.
  • Još su 2 minute ostale do kraja utakmice.
  • Odlična prilika za Satelite, ali odlično su s linije maknuli u obrani 1X2.

Kostanjevec dimovodni sustavi – Šija portoriko 7:6

• utakmica starta u 14:00 sati, bit će zanimljivo vidjeti tko će proći dalje i ići u četvrtfinale protiv KPMG-a.
  • utakmica je krenula, bolje su je započeli momci s Kustošije.
  • GOOOL, udarac sa 6 metara prošao je između nogu vratara Šije portoriko i Kostanjevec dimovodni sustavi poveli su 1:0 u 3. minuti utakmice. Gol je zabio Slaven Hođić.
  • Šija Portoriko i dalje napada i prijeti golu Kostanjevca, ali 3. minute prije kraja poluvremena rezultat ostaje nepromijenjen.
  • Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 1:0 za Kostanjevec dimovodne sustave.
  • Počelo je drugo poluvrijeme, a udarcem prema golu ga je ponovno otvorio Kostanjevec.
  • Još 8 minuta do kraja utakmice, za sada nema promjene rezultata.
  • Stativa! Šija Portoriko pogodila je stativu, a ostalo je još 3 minute do kraja utakmice. Ekipa s Kustošije uvela je golmana igrača.
  • GOOOOL! Minutu i trideset prije kraja, Šija Portoriko je izjednačila na 1:1. Pogodio je Ivan Fabijančić iz Šije portoriko iskosa s desne strane u suprotne rašlje.
  • Pucat će se penali.
  • Kostanjevec dimovodni sustavi na kraju prolaze boljim izvođenjem penala.

Teatar bar – Metropolis bar 0:1

• utakmica starta u 13:00 sati, a blagi favorit je Metropolis bar koji je u prvenstvu svladao Teatar bar rezultatom 6:3. Pogotke za Metropolis bar su zabijali Kristijan Pećina (2), Dino Štrelov (2), Matija Hodžić i Alberto Sinani. Za Teatar bar su pogađali Domagoj Kapetanić, Matej Debeljak i Antonio Barišić.
  • Počela je utakmica. Metropolis bar je odmah na početku stisnuo Teatar bar i imali su nekoliko odličnih prilika.
  • Igra se 7. minuta utakmice, a Teatar bar još ni jednom nije zapucao prema golu Metropolis bara.
  • GOOOOOL. Za Metropolis bar je pogodio Alberto Sinani, nakon nekoliko odbitaka na gol liniji Teatar bara.
  • Poluvrijeme je. Rezultat je 1:0 za Metropolis bar.
  • Počelo je drugo poluvrijeme, odlična prilika Kristijana Pećine koji je pucao iskosa, ali udarac je obranio vratar Teatar bara.
  • Teatar bar je stisnuo, ostalo je još 4. minute do kraja utakmice.
  • Odličan pokušaj Irk Žeželja Vidoše na prazan gol, ali je lopta preletila gol… ostaje 1:0.
  • KRAJ! Metropolis Bar prolazi u četvrtfinale, igrat će protiv Keraterm centroplinomonta!